Ewa Bem i Goście

EWA BEM I GOŚCIE – 50 lecie pracy artystycznej!
Koncert na Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2021!
31 lipca 2021 Teatr Muzyczny w Gdyni

Niepowtarzalny i ciepły głos, sceniczna charyzma i autentyczność. Wspaniała wokalistka, wyjątkowa osobowość o nienagannych manierach estradowych. Nagrała 15 albumów, zaśpiewała setki koncertów przed publicznością w kraju, a także w Europie, Ameryce, Afryce i Azji. Najwyższy czas ogłosić niezwykle ważną informację dla fanów talentu Artystki, jak i wszystkich interesujących się polską muzyką rozrywkową, genialnymi piosenkami i ich równie wspaniałymi interpretacjami:

 

Ewa Bem wystąpi na zakończenie XVII edycji Ladies’ Jazz Festival 31 lipca (sobota) w Teatrze Muzycznym w Gdyni o godzinie 20:00.

Pierwsza Dama polskiego jazzu, jak zwyczajowo mówi się o Artystce, wystąpi w koncercie „Ewa Bem i Goście – 50 lecie pracy artystycznej”. Będzie to oczywiście wybór przebojów i piosenek najważniejszych z całego repertuaru Gwiazdy, których nie sposób wymienić jednym tchem w tak krótkim akapicie – koncert tym bardziej niezwykły i wyczekiwany.

 

Wschód słońca…, Sprzedaj mnie wiatrowi, Wyszłam za mąż…, Moje serce to jest muzyk, Dzień dobry Mr. Blues… – tak można godzinami…
My już mamy swoją listę wyczekiwanych piosenek Artystki, a Państwo?

Niezwykłe zakończenie XVII edycji Ladies’ Jazz Festival, nieprawdaż.

Zapraszam w podróż  sentymentalną  przez moje pięćdziesiąt  lat na scenie. Wystąpią  Najlepsi z Najlepszych, a ja dedykując ten Koncert  moim Córkom  odzyskam  Radość.
Oddana Wam Ewa Bem

31 lipca sobota g. 20.00 Ewa Bem i Goście – 50 lecie pracy artystycznej
XVII Ladies’ Jazz Festival w dniach 26-31 lipca.
Bilety w bileteriach już od wtorku 18 lipca.

Comments are closed.