Adela Konop

Wszystkich zainteresowanych udziałem 25 lipca o godzinie 19.00 w koncercie Adeli Konop laureatki Grand Prix Ladies’ Jazz Festival 2018 połączonym ze spotkaniem autorskim z Urszulą Dudziak prosimy o dokonanie wcześniejszej bezpłatnej  rezerwacji pod adresem mailowym : zaproszenie@ladiesjazzfestival.pl  lub telefonicznie  w miejscu wydarzenia w Szkole Muzycznej I i II Stopnia w Gdyni przy ul. Biskupa Dominika 13A  w godzinach 10.-16.00 od poniedziałku do piątku pod numerem tel. 58 622 06 33.

Miejsce wydarzenia:

Sala Koncertowa w Szkole Muzycznej I i II Stopnia w Gdyni przy ul. Biskupa Dominika 13A

Wstęp wolny!

Ilość miejsc jest ograniczona pojemnością sali !

O przyznaniu zaproszenia decyduje Kolejność zgłoszeń.

Tylko osoby z  potwierdzonym udziałem przy dokonaniu rezerwacji telefonicznej lub zwrotnym mailem  znajdą  się na liście osób uprawnionych do uczestniczenia w  wydarzeniu.

Prosimy o przyjście na wydarzenie najpóźniej o godzinie 18.30 .

W razie niepojawienia się osób wpisanych na listę najpóźniej o  godzinie 18.30 ich rezerwacja traci ważność i w ich miejsce na salę zostaną wpuszczone inne nie wpisane na listę osoby

 

Obowiązek informacyjny [RODO]

 

 

Adela Konop – wokalistka, pedagog, autorka tekstów i muzyki, obserwatorka świata.


Z muzyką związana od wczesnego dzieciństwa. Śpiewa odkąd pamięta. Od 6 do 13 roku życia grała na skrzypcach, jednak śpiewanie zawsze było jej bliższe. Już jako nastolatka wiedziała, że chce związać swoją przyszłość z muzyką rozrywkową. Brała udział w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Elżbietę Zapendowską, Magdalenę Ptaszyńską, czy Grażynę Łobaszewską – jej największy autorytet wokalny. Od 2015 roku absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Ukończyła wokalistykę jazzową w klasie dr Joanny Żółkoś – Zagdańskiej. Poszukując własnego stylu chętnie eksperymentuje z materią muzyczną. Uwielbia szeroko pojęty jazz, soul, muzykę etniczną a także brzmienia alternatywne, przestrzenne z dużą ilością elektroniki. Nieustannie odkrywa w sobie nowe możliwości, lubi „bawić się” głosem. „Wyśpiewuje siebie” poprzez improwizację, co daje duże poczucie wolności. Śpiew poza tym, że jest jej sposobem na życie, jest przede wszystkim największą pasją. Poza wydobywaniem dźwięków, pasjonuje się komponowaniem piosenek, przelewaniem myśli na papier oraz uczeniem innych, jak posługiwać się głosem.

Comments are closed.