Gala Przebojów Piotra Szczepanika
Plejada gwiazd zaśpiewa utwory Piotra Szczepanika na Energa Ladies’ Jazz Festival!
Przygotujmy się na wieczór pełen nostalgii, elegancji i muzycznych uniesień! W ramach Energa Ladies’ Jazz Festival organizowanego już po raz 22 w Gdyni , odbędzie się niezwykłe wydarzenie: „Gala Przebojów Piotra Szczepanika”. Ten koncert będzie najpewniej jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu festiwalu!
Choć Piotr Szczepanik zmarł w 2020 roku, jego przeboje wciąż żyją. Ten koncert będzie hołdem złożonym artyście przez czołówkę polskiej sceny wokalnej, która zinterpretuje utwory znane z jego repertuaru na nowo, w jazzowych aranżacjach.
Usłyszymy największe hity, które od pokoleń poruszają serca, takie jak: Goniąc kormorany, Nigdy Więcej, Żółte kalendarze, Kochać, Puste koperty czy Zabawa podmiejska.Na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni wystąpią:
Choć Piotr Szczepanik zmarł w 2020 roku, jego przeboje wciąż żyją. Ten koncert będzie hołdem złożonym artyście przez czołówkę polskiej sceny wokalnej, która zinterpretuje utwory znane z jego repertuaru na nowo, w jazzowych aranżacjach.
Usłyszymy największe hity, które od pokoleń poruszają serca, takie jak: Goniąc kormorany, Nigdy Więcej, Żółte kalendarze, Kochać, Puste koperty czy Zabawa podmiejska.Na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni wystąpią:
Monika Borzym, Anna Serafińska, Iza Kowalewska, Krystyna Stańko, Dorota Miśkiewicz, Adam Nowak
oraz Marek Napiórkowski Quintet feat. Henryk Miśkiewicz.
oraz Marek Napiórkowski Quintet feat. Henryk Miśkiewicz.
Aranżacje napisane przez Marka Napiórkowskiego sprawią, że doskonale znane utwory zabrzmią świeżo nie tracąc nic ze swojego przebojowego charakteru. To będzie połączenie klasyki polskiej piosenki z jazzową wirtuozerią.
