Ladies' Jazz prezentuje ZAZ

zaz

Miastem rodzinnym Zaz jest Bordeaux, które opuściła mając 26 lat, by spróbować artystycznej kariery w stolicy. Poszczęściło się jej. Najpierw zdobyła angaż jako piosenkarka w kabarecie, a później, uciekając przed rutyną, śpiewała na Montmartre, gdzie przyciągała coraz to więcej i więcej słuchaczy. Nie tylko wspaniałym głosem, lecz również atrakcyjnym repertuarem, w którym było też miejsce na piosenki Elli Fitzgerald, Yvesa Montanda, Edith Piaf, dla której pisał także wspomniany Charles Aznavour. Wielki admirator talentu Zaz zaśpiewał z nią w duecie w przeróbce jego własnej kompozycji „J'aime Paris au mois de Mai”. Mistrz nie skąpi młodszej koleżance komplementów: „Zaz może zaśpiewać wszystko i zawsze porusza najczulsze struny w duszy. Dojdzie tak daleko jak tylko sobie zamarzy. Już osiągnęła ogromnie dużo. Jest pierwszą od lat francuską piosenkarką, która zrobiła tak wielką międzynarodową karierę”. 

zaz

Wokalistka wydała dotychczas trzy albumy studyjne. „Zaz” z 2010 roku pokryła się w Polsce podwójną platyną (i wylądowała na szczycie OLISU-u). Druga płyta „Recto Verso” ukazała się w 2013 roku i rozeszła się na świecie w nakładzie 1,5 miliona sztuk. W listopadzie 2014 Zaz wydała płytę "Paris", która zdobyła już w Polsce status złotej płyty.

 

PATRONI KONCERTÓW ZAZ

 

                                

 

 

Zaz w Polsce

ZAZ WRACA DO POLSKI!
TRZY KONCERTY Z NAJNOWSZĄ, ZŁOTĄ JUŻ PŁYTĄ "PARIS„

WARSZAWA, WROCŁAW, GDYNIA

24-26 listopada ZAZ na koncertach!

zaz

„ZAZ może zaśpiewać wszystko i zawsze porusza najczulsze struny w duszy. Dojdzie tak daleko jak tylko sobie zamarzy. Już osiągnęła ogromnie dużo. Jest pierwszą od lat francuską piosenkarką, która zrobiła tak wielką międzynarodową karierę”.

Nie szczędzi komplementów młodej koleżance sam Charles Aznavour

Artystka jest niezwykle popularna w naszym kraju. Jej pierwsza płyta pokryła się podwójną platyną, druga sprzedała się na całym świecie w nakładzie 1,5 miliona egzemplarzy, a w Polsce zyskała tytuł złotej. Podobnie jest z jej trzecim krążkiem "Paris" - już teraz lśni złotem, a to przecież dopiero pierwsze miesiące jego sprzedaży.

Co będzie trasie po Ladies' Jazz Festival Prezentuje?

zaz

Trzy koncerty, na których ZAZ z zespołem po raz pierwszy prezentujące swój najnowszy album w Polsce na żywo! Do tego oczywiście przeboje z poprzednich płyt! Gorąco zapraszamy: Ladies' Jazz Festival po raz drugi w tym samym roku? Na dziesięciolecie można, nieprawdaż?

24 listopada 2015 Warszawa, Hala Koło, godzina 20:00

25 listopada 2015 Wrocław, Hala Orbita, godzina 20:00

26 listopada 2015 Gdynia Arena, godzina 20:00

 

Bilety w e-bileterniach!

 

 

Wyszukaj na stronie:

Bilety