09-05-2018

Program Ladies' Jazz Festival 2018 ogłoszony!

Ogłoszony już jest cały program
Ladies ' Jazz Festival 2018:

 

20 lipca, godz. 19,00, Teatr Muzyczny w Gdyni
Dee Dee Bridgewater
(koncert poprzedzi występ Judyty Pisarczyk
zwyciężczyni Grand Prix Ladies’ Jazz Festival 2017)

21 lipca, godz. 20.00, Teatr Muzyczny w Gdyni
Dorota Miśkiewicz feat. Miroca Paris "Caminho para Evora"

22 lipca, godz. 20.00, Teatr Muzyczny w Gdyni
Ayo

23 lipca, godz. 20.00, Filharmonia Kaszubska w Wejherowie
Jane Monheit

23-26 lipca, godz. 17.00, Gdynia InfoBox,
Koncerty finalistek Grand Prix Ladies’ Jazz Festival 2018

27 lipca, godz. 20.00, Gdynia Arena
Melody Gardot

Bilety już w sprzedaży!!!

 

powrót

 

17-12-2017

Melody Gardot na festiwalu!

Pierwsza gwiazda Ladies’ Jazz Festival 2018
i od razu TAAAKIE nazwisko, taka melodia:
Pani MELODY GARDOT na Ladies’ Jazz Festival
w Gdyni 2018!

 

Melody Gardot

Jej imię wręcz wymusza najwyższy kunszt wykonawczy i artystka każdym nagraniem i koncertem potwierdza tę prawidłowość: Melody Gardot to pierwsza gwiazda planowanego na lato Ladies’ Jazz Festival 2018 w Gdyni!
Artystka ma na swym koncie cztery wspaniałe płyty: "Worrisome Heart", balladowe preludium do oszałamiającej kariery; "My One and Only Thrill" - wysmakowaną zaaranżowaną na orkiestrę przez genialnego Vince'a Mendozę, multikulturową "The Absence", o której czyta się tylko peany i fenomenalny, przesiąknięty najprawdziwszym bluesem znad Missisipi, magicznie mroczny „Currency of Man”.  

Cały świat zna opowieść o Jej nadwrażliwości na dźwięk, powstałej po wypadku, jakiemu uległa w 2003r. potrącona przez samochód. To stąd wziął się jej wizerunek: ciemne okulary, nieodłączna laska. W tym poniektórzy upatrują źródła jej geniuszu i perfekcji muzycznej. Bez względu na to skąd bierze się jej talent, jest wielki! A po babci – Polce odziedziczyła niezwykłą umiejętność szpetnego zaklęcia i miłość do polskiej kuchni, dzięki czemu prócz tego, że bogini, to absolutnie nasza i swojska!
Muzyka towarzyszyła jej zawsze: od 9 roku życia gra na fortepianie, a jako 16latka zaczęła koncertować, początkowo w barach muzycznych Filadelfii, a teraz w najważniejszych salach koncertowych świata. Gdziekolwiek by jednak nie gościła, jej występy to niezapomniane przeżycie na granicy misterium. Wspaniały głos o anielskiej barwie, cudowny talent kompozytorski i niezwykła charyzma sprawiają, że Melody Gardot to jedna z najważniejszych artystek naszych czasów stawiana niejednokrotnie na szczycie tych, którzy komponują i śpiewają wyrafinowaną współczesną piosenkę pełną jazzu, bluesa, emocji.

To właśnie Melody Gardot jest pierwszą potwierdzoną gwiazdą jedynego festiwalu dam jazzu: Ladies’ Jazz Festival 2018 w Gdyni. Jej koncert będzie miał miejsce w Hali Sportowo-Widowiskowej Gdynia Arena przy ul. K. Górskiego 8 w piątek 27 lipca 2018. Bilety dostępne w ebileteriach od g. 13.00 - 20 grudnia 2017r.

 

 

powrót

 

Wyszukaj na stronie:

Bilety